دو شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷
یخچالی که سال ۲۰۵۰ به بازار می آید

یخچال الکترولوکس به هر شکل عمودی و افقی قرار می گیرد و اشعه UV محیط را گرفته و به نور قابل رویت تبدیل می کند و همین انرژی اصلی ژل «بیوپلمیر» برای فرایند خنک کردن است.


شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷
یخچال هوشمندی که بقیه لوازم خانگی را کنترل می کند

سامسونگ یخچال هوشمند فامیلی هاب خود را به روز کرده و این مدل پیشرفته را در نمایشگاه سی ای اس ۲۰۱۹ در معرض دید علاقمندان قرار می دهد.


شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
علت کاهش تولید تلویزیون و کولر چیست؟

سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی دلایل مختلف کاهش کولر آبی و انواع تلویزیون را در سال ۱۳۹۶ نسبت به سال ۱۳۹۵ تشریح کرد.


شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
نگاهی عمیق تر به صنعت لوازم خانگی

صنعت لوازم خانگی یکی از مهم‌ ترین صنایع جهان است که گستره وسیعی از کارخانه ها، برند ها و محصولات را در بر می گیرد و ضمن برخورداری از تنوع بسیار بالا، تقاضای قابل ‌توجه مشتریان را به همراه داشته است.


پنج شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
جارو برقی بدون تماس ، دستیاری تمام عیار

جارو کردن از دیرباز از کارهای دشوار خانه محسوب می شود و بسیاری از شرکت ها در صدد تولید محصولی هستند که بتوان به راحتی این کار را انجام داد.


سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
ماشین لباسشویی بدون تسمه آزمایش به بازار ایران معرفی شد

به نظر می رسد شرکت آزمایش قصد دارد در راستای تکمیل سبد محصولات خود با تمام توان به بازار ایران برگردد و این بار در شرایطی که صحبت های ضد و نقیض فراوانی از این برند خوشنام ایران به گوش می رسید با معرفی یک محصول جدید پا به عرصه رقابت مجدد در بازار ایران نهاده است.


سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶
ال‌جی از بزرگ‌ترین صفحه‌نمایش OLED دنیا در دوبی پرده برداشت

این صفحه‌نمایش بزرگ‌ترین و باکیفیت‌ترین دیوار ویدئوی HD در دنیا نیز به شمار می‌رود.