شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
معرفی برند تفال

تفال مخترع ظروف نچسب ، نه تنها ظروف آشپزی بلکه لوازم و تجهیزات کوچک خانگی را در جهان متحول کرده است


سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
معرفی شرکت شکوفا الکتریک سرویس

شرکت شکوفا الکتریک سرویس فعالیت خود را در سال 1384 در زمینه ارائه خدمات پس از فروش لوازم شخصی تولید شده توسط یکی از بهترین برندهای دنیا آغاز کرد و پس از مدتی به دلیل کسب توفیقات فراوان در این زمینه، ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی و صوتی و تصویری را نیز به مجموعه فعالیت های خود اضافه نمود.


سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
کنفرانس خبری جی پلاس برگزار شد

روز سه شنبه 15 مرداد ماه سری جدید تلویزیون‌های جی پلاس با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران رسانه‌های مختلف در محل ساختمان گلدیران رونمایی شد. در این مراسم خبرنگاران ضمن بازدید از 13 مدل سری جدید تلویزیون‌های جی پلاس، از نزدیک با قسمت‌های مختلف ساختمان گلدیران بازدید کرده و با نحوه کار بخش‌های مختلف از جمله مرکز اطلاعات مشتریان و ستاد لجستیک گلدیران آشنا شدند.


شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸
معرفی شرکت سنجه کیش

شرکت بازرگانی سنجه کیش در سال ۱۳۶۸ فعالیت خود را تحت عنوان عرضه کننده لوازم خانگی کوچک برقی آغاز نمود . بسیاری از محصولات لوازم خانه و آشپزخانه کوچک برقی مانند مولینکس فرانسه ، پترا الکتریک آلمان ، پیکارد و موزر ، همچنین ظروف چینی باواریا ، به واسطه واردات و عرضه این مجموعه به خانه های شما عزیزان راه پیدا کرد و به بخشی از خاطرات خوش روزهای گذشته بدل گردید.


پنج شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸
معرفی شرکت مروارید سوز

شرکت مروارید سوز یکی از تولید کنندگان عمده بخاری گازی در کشور می باشد. مدیریت این شرکت با تجربه بیش از 30 سال سابقه در صنعت بخاری سعی کرده است تا از جدیدترین تکنولوژی و ماشین آلات جهت تولیدات خود استفاده نماید ، و با بکارگیری دانش روز و استفاده از متخصصان امر ، اقدام به برقراری سیستمJust in Time نموده است .


دو شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷
یخچالی که سال ۲۰۵۰ به بازار می آید

یخچال الکترولوکس به هر شکل عمودی و افقی قرار می گیرد و اشعه UV محیط را گرفته و به نور قابل رویت تبدیل می کند و همین انرژی اصلی ژل «بیوپلمیر» برای فرایند خنک کردن است.


شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷
یخچال هوشمندی که بقیه لوازم خانگی را کنترل می کند

سامسونگ یخچال هوشمند فامیلی هاب خود را به روز کرده و این مدل پیشرفته را در نمایشگاه سی ای اس ۲۰۱۹ در معرض دید علاقمندان قرار می دهد.


شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
علت کاهش تولید تلویزیون و کولر چیست؟

سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی دلایل مختلف کاهش کولر آبی و انواع تلویزیون را در سال ۱۳۹۶ نسبت به سال ۱۳۹۵ تشریح کرد.


شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
نگاهی عمیق تر به صنعت لوازم خانگی

صنعت لوازم خانگی یکی از مهم‌ ترین صنایع جهان است که گستره وسیعی از کارخانه ها، برند ها و محصولات را در بر می گیرد و ضمن برخورداری از تنوع بسیار بالا، تقاضای قابل ‌توجه مشتریان را به همراه داشته است.


پنج شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
جارو برقی بدون تماس ، دستیاری تمام عیار

جارو کردن از دیرباز از کارهای دشوار خانه محسوب می شود و بسیاری از شرکت ها در صدد تولید محصولی هستند که بتوان به راحتی این کار را انجام داد.