شرایط استفاده از سایت فروشگاه

به وب‌سایت المارکت خوش آمدید. این وب‌سایت این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان تعداد متنوعی از کالاها که برای فروش از طریق وب‌سایت فهرست‌بندی شده‌اند به جستجو و خرید بپردازید. وب‌سایت این خدمات را به وسیله اعطای دسترسی شما به محتوای وبسایت فراهم می‌کند.

این وب سایت توسط تیم المارکت مدیریت می‌شود و در هر کجا که از اصطلاح ما استفاده شده است منظور المارکت است. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این وب‌سایت و یا خرید یکی از محصولات آن نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت‌هایی داشته باشید. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از وب‌سایت استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وب‌سایت را متوقف کنید.

المارکت این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به‌روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وب‌سایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار تریب اثر داده می‌شود.

لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات وب‌سایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید. سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق روش‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

پذیرش شرایط

شما با ادامه استفاده از وب‌سایت و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید.

ثبت‌نام برای استفاده از وب‌سایت

چنانچه برای دسترسی به وب‌سایت به عنوان کاربر در سایت ثبت‌نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که بعضی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر:

 • نام و نام‌خانوادگی
 • آدرس ایمیل
 • شماره تلفن
 • آدرس

شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت‌نام و یا خرید ارائه می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است.

شما در شرایط زیر مجاز به استفاده از وبسایت و پذیرش ضوابط نیستید:

 • در صورتی که زیر سن قانونی باشید. کاربران زیر سن قانونی، می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.
 • شما شخصی باشید که مطابق قوانین این کشور، از دریافت خدمات منع شده باشید.

اطلاعات شخصی شما در وبسایت ما به وسیله سیاست‌های حریم خصوصی مدیریت می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر این قسمت را مطالعه نمایید.

تعهدات کاربران

 شما به عنوان کاربر وب‌سایت می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:

 • استفاده شما از وب‌سایت مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وب‌سایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعمل‌های قانونی در حوزه‌های مربوطه ممنوع نشده یاشد.
 • شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.
 • هرگونه استفاده از اطلاعات ثبت‌نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما می‌پذیرید که بلافاصله المارکت را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده‌اید مطلع سازید.
 • دسترسی و استفاده از این وب‌سایت محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط المارکتفراهم می کند.
 • شما می‌پذیرید که تبلیغات تجاری، لینک‌های وابسته و سایر انواع درخواست ها بدون اطلاع رسانی قبلی از سایت حذف می‌شود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات خرید شما هم شود. در صورت بروز استفاده غیرقانونی و غیرمجاز از وب‌سایت اقدامات قانونی مناسب توسط المارکت صورت خواهد گرفت.
 • شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وب‌سایت نمی‌نمایید.
 • شما متعهد می‌شوید که وظیفه به‌روزرسانی کردن اطلاعات خود، در سایت را به عهده بگیرید و المارکت هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

استفاده از وب‌سایت و مطاب آن در موارد زیر غیرمجاز و ممنوع است:

 • برای اهداف غیرقانونی
 • برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیرقانونی
 • برای نقض مقررات داخلی و بین‌المللی
 • برای نقض حقوق مالکیت فکری وب‌سایت و حقوق مالکیت فکری دیگران
 • برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی
 • برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه‌کننده
 • برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب‌سایت، وب‌سایت‌های دیگر و یا اینترنت تاثیر می‌گذارد.
 • برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیرمجاز از آن
 • برای هر هدف ناخوشایند یا غیراخلاقی
 • برای دخالت در سرویس‌های امنیتی

این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.

خرید محصولات

برای خرید کالاهای وب‌سایت باید هزینه خرید تعیین شده در وب‌سایت برای محصول مورد نظر را بپردازید.

پرداخت هزینه خرید ممکن است از طریق یکی از ارائه‌دهندگان درگاه‌های پرداخت تایید شده در وب‌سایت صورت بگیرد.

شما تضمین می کنید که برای استفاده از خدمات وب‌سایت با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیت‌های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند، می‌پذیرید.

بعد از پرداخت، قیمت خرید به وسیله این شرکت تایید می‌شود. شما تاییدیه‌ای دریافت خواهید کرد که نشان‌دهنده این است که پرداخت شما توسط شرکت دریافت شده است و ممکن است این شرکت جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط کند.

برای آشنایی با دیگر شرایط مربوط به خرید کالا به صفحه راهنمای کاربری و یا سوالات متداول مراجعه نمایید.

کپی رایت و مالکیت معنوی

وب‌سایت، خدمات و تمامی محصولات مرتبط با المارکت موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وب‌سایت که توسط خود المارکت تهیه و تولید شده باشند، ذیل قانون این کشور و معاهدات بین‌المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند.

 این ممنوعیت به مواد موجود در وب‌سایت که آزادانه برای استفاده مجدد در دسترس هستند یا در حوزه عمومی هستند، گسترش نمی‌یابد.

حریم خصوصی

المارکت حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از سایت و یا خدمات ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی این شرکت مربوط می‌شود که در سایت موجود است.

سلب مسئولیت عمومی

المارکت هیچ‌گونه ضوابط، ضمانت، نمایندگی‌ها یا شرایطی را در رابطه با سایر محصولات به غیر از موارد مطابق با این شرایط و ضوابط و راهنمای کاربری ایجاد نمی‌کند.

المارکت هرگونه تلاش برای اطمینان از اینکه محصول دقیقا در وب‌سایت نشان داده می‌شود، به کار می‌گیرد.

المارکت تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد که تا جایی که مقدور است تصویر و رنگ محصولات را دقیق نشان دهد ولی نمی‌تواند دقیق بودن صفحه نمایش سیستم شما را تضمین کند و در صورت مغایرت مسئولیتی به عهده ما نیست.

قیمت محصولات و خدمات بدون اطلاع‌رسانی قبلی می‌تواند تغییر کند و در این مورد وب‌سایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.

المارکت این حق را دارد که فروش محصولات یا خدمات را به هر کس یا منطقه خاص جغرافیایی محدود کند و این حق را ممکن است براساس ملاحظات موردی انجام دهد و در این مورد مسئولیتی نخواهد داشت.

ممکن است اطلاعاتی در وب‌سایت وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط با توضیحات محصولات و یا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد. این حق برای المارکت محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و به‌روزرسانی کند و از این جهت مسئولیتی متوجه المارکت نیست. 

محدودیت مسئولیت

المارکت هیچ‌گونه مسئولیتی برای هر محتوایی که توسط کاربران وب‌سایت ایجاد یا ارسال شده باشد، ندارد

لینک‌های ثالث موجود در این وب‌سایت ممکن است مستقیما شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به این شرکت وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها در برابر کاربران نداریم. همچنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایت‌های ثالت وارد می‌شود هم نیستیم.

نظرات کاربران

اگر در هر زمانی شما از طریق ایمیل، به صورت آنلاین و از هر راه متداول دیگری نظری را ارسال نمایید، این حق برای ما محفوظ است که بدون ویرایش و اعمال محدودیت آن را در هر رسانه‌ای استفاده کنیم و در برابر این نظرات ملزم به محفوظ نگه داشتن، جبران خسارت در صورت فاش شدن و پاسخ به همه آن‌ها نیستیم.

ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیرقانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل‌کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.

شما می‌پذیرید که نظرات شما غیرقانونی، تهاجمی، همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و این شرایط و ضوابط نباشد. در واقع شما مسئولیت هر ایمیلی و محتوایی را که از طرف شما ارسال می‌شود، به عهده دارید.

قانون حاکم

شرایط و ضوابط پیش‌رو مطابق با قوانین ایران تنظیم شده‌اند. هر گونه اختلاف یا ادعایی که مرتبط با این شرایط و ضوابط باشد، باید بر اساس این قانون تفسیر شود و حقوق طرفین و جانشینان آن‌ها نیز باید حل و فصل شود.

تاریخ آخرین به‌روزرسانی ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۰