بهترین اسپرسوسازهای سیج را می‌شناسید؟

بهترین اسپرسوسازهای سیج

اسپرسوساز از جمله وسایل کاربردی و از لازمه‌های هر آشپزخانه مدرن است. برند سیج در زمینه اسپرسوساز محصولات باکیفیتی را عرضه کرده است که در این مطلب از وبلاگ المارکت به معرفی بهترین اسپرسوسازهای این برند می‌پردازیم. با ما همراه شوید.

بهترین اسپرسوسازهای سیج

اسپرسوساز آسیاب دار سیج SES990

اسپرسو ساز آسیاب دار سیج SES990 از محصولات خوش‌ساخت برند انگلیسی Sage است. این محصول دارای یک رابط LCD لمسی است که تمام اطلاعات لازم را برای درست کردن قهوه دقیقاً همانطور که می‌خواهید، در هر زمان نمایش می‌دهد. این اسپرسوساز حرفه‌ای تنها با یک لمس، به مقدار صحیح قهوه را آسیاب می‌کند.

image 1 3

فیلتر ۵۸ میلی‌متری اسپرسو ساز آسیاب دار سیج SES990، دوز مناسب اسپرسو را فراهم می‌کند. استخراج دقیق اسپرسو یکی دیگر از عناصر مهم برای چاشنی عالی قهوه است. این دستگاه فوق پیشرفته فشار آب را به تدریج افزایش می‌دهد تا پودر قهوه به آرامی منبسط شود و یک قهوه یکدست استخراج شود. اسپرسو ساز آسیاب دار سیج SES990 قادر است دمای آب جوش مورد نیاز برای آماده سازی قهوه را بین ۸۶ تا ۹۶ درجه سانتی‌گراد گرم نماید. این دستگاه دارای دو نازل ریزش قهوه است که می‌توانید با تنظیم فشاربخار دو فنجان قهوه را در هر بار استفاده تهیه کنید.

اسپرسوساز آسیاب دار سیج SES878

اسپرسوساز آسیاب دار سیج SES878 از محصولات خوش‌ساخت برند انگلیسی Sage است. این محصول دارای یک رابط LCD است که تمام اطلاعات لازم را برای درست کردن قهوه دقیقاً همانطور که می‌خواهید، در هر زمان نمایش می‌دهد. این اسپرسو ساز حرفه‌ای تنها با یک لمس، به مقدار صحیح قهوه را آسیاب می‌کند.

image 12

فیلتر ۵۴ میلی‌متری اسپرسو ساز آسیاب دار سیج SES878 با استفاده از ۱۹-۲۲ گرم قهوه، دوز مناسب اسپرسو را فراهم می‌کند. استخراج دقیق اسپرسو یکی دیگر از عناصر مهم برای چاشنی عالی قهوه است. این دستگاه فوق پیشرفته فشار آب را به تدریج افزایش می‌دهد تا پودر قهوه به آرامی منبسط شود و یک قهوه یکدست استخراج شود. اسپرسو ساز آسیاب دار سیج SES878 می‌تواند آب را با دقت ۱ درجه سانتی‌گراد داغ نماید و دیگ بخار جداگانه مخصوص بخار، آب را به طور کامل تبدیل به بخاری پایدار، مداوم و قدرتمند می‌نماید.

اسپرسوساز آسیاب دار سیج SES880

اسپرسوساز آسیاب دار سیج SES880 از محصولات خوش‌ساخت برند انگلیسی Sage است. فشار بخاراین اسپرسو ساز ۱۵ بار بوده و دارای عملکرد تنظیم دما و بافت شیر است. این دستگاه فوق پیشرفته فشار آب را به تدریج افزایش می‌دهد تا پودر قهوه به آرامی منبسط شود و یک قهوه یکدست استخراج شود. اسپرسو ساز پیشرفته سیج ses880 می‌تواند آب را با دقت ۱ درجه سانتی‌گراد داغ نماید و دیگ بخار جداگانه مخصوص بخار، آب را به طور کامل تبدیل به بخاری پایدار، مداوم و قدرتمند می‌نماید.

image 13

آسیاب داخلی این دستگاه مقدار مناسبی از قهوه آسیاب شده را آماده می‌کند و با زمان گرم شدن ۳ ثانیه، سریع‌تر از همیشه، پودر قهوه را به شما ارائه می‌دهد. صفحه نمایش لمسی اسپرسوساز آسیاب دار سیج SES880 طرز تهیه قهوه کافه مورد نظرتان را در سه مرحله آسان آسیاب کردن، دم کردن و اضافه کردن شیر به شما می‌آموزد. شما به‌راحتی می‌توانید قدرت قهوه، بافت شیر و دما را مطابق با ذائقه خود تنظیم کنید. سپس آن را با نام منحصر به فرد خود ذخیره کنید. شما می‌توانید تا ۶ عدد قهوه شخصی سازی شده ایجاد و ذخیره کنید. دسته بخار اتوماتیک، به شما امکان می‌دهد درجه حرارت و بافت شیر را مطابق با سلیقه خود تنظیم کنید. ارائه میکروفوم با کیفیت اسپرسوساز آسیاب دار سیج SES880 که طعم قهوه را افزایش می‌دهد، برای ایجاد هنر لاته ضروری است.

اسپرسوساز پیشرفته سیج BES920

اسپرسوساز پیشرفته سیج BES920 از محصولات خوش‌ساخت برند انگلیسی Sage است. این محصول که با توان مصرفی ۲۲۰۰ وات کار می‌کند، دارای بدنه‌ای از جنس استیل ضدزنگ است که زیبایی خاصی به آشپزخانه شما می‌بخشد.

image 12

این اسپرسوساز مجهز به تایمر، نازل بخار و فیلتر آب بوده و همچنین قابلیت برنامه‌پذیری و تولید کف شیر را داراست. فشار بخاراین اسپرسو ساز ۱۵ بار بوده و دارای عملکرد قبل از تزریق و قابلیت تنظیم دما و بافت شیر است. این دستگاه فوق پیشرفته فشار آب را به تدریج افزایش می‌دهد تا پودر قهوه به آرامی منبسط شود و یک قهوه یکدست استخراج شود. اسپرسوساز پیشرفته سیج BES920 می‌تواند آب را با دقت ۱ درجه سانتی‌گراد داغ نماید و دیگ بخار جداگانه مخصوص بخار، آب را به طور کامل تبدیل به بخاری پایدار، مداوم و قدرتمند می‌نماید.

اسپرسوساز سیج BES980

اسپرسوساز سیج BES980 از محصولات خوش‌ساخت برند انگلیسی Sage است. این محصول که با توان مصرفی ۲۴۰۰ وات کار می‌کند، دارای ابعاد ۳۷.۳در ۳۶.۸در ۴۴.۷ سانتی‌متر است.

Capture

این اسپرسوساز مجهز به تایمر، آسیاب قهوه و فیلتر آب بوده و همچنین قابلیت برنامه‌پذیری و تولید کف شیر را داراست. فشار بخاراین اسپرسو ساز ۱۵ بار بوده و دارای عملکرد قبل از تزریق و قابلیت تنظیم دما و بافت شیر است. اسپرسوساز سیج BES980 به همراه دو کاپ تک و دو نفره و ۴۵ برنامه سفارشی عرضه می‌شود.

اگر این مطلب برایتان مفید بوده، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید:

کالاهای مرتبط

اسپرسوساز گاستروبک 42721
اسپرسوساز گاستروبک 42721
تخفیف
۱۷,۴۰۰,۰۰۰ تومان 17,000,000 تومان

نظرات کاربران

اولین نفری باشید که برای این مطلب نظر ثبت می‌کنید!
ثبت دیدگاه برای این مطلب
*
*
*